ZŁAP ŻYCIOWĄ RÓWNOWAGĘ


Dzisiejsze tempo życia, pęd za karierą, rozwojem i niedoścignionym szczęściem często sprawia, że tak naprawdę wbrew temu wszystkiemu zapominamy o sobie. Zapominamy o potrzebach swoich i potrzebach naszej skóry, która przecież odzwierciedla to, jak żyjemy. Zapominamy, że w tym wszystkim warto się na chwilę zatrzymać, wziąć głęboki oddech i złapać równowagę…

Równowaga dla każdej kobiety oznacza coś innego. Wdrażanie jej małymi krokami w różnych aspektach naszego życia jest prostą drogą do szczęścia. Jednym z takich małych kroków do złapania balansu mogą być zrównoważone kosmetyki.

Zamiast gonić za ulotnymi trendami, warto się skupić na tym, co jest nie tylko potwierdzone badaniami, ale również istotne tu i teraz. Balansis to ponadczasowa pielęgnacja, niezależna od panującej mody. To chwila oddechu, przystanek w ciągłej gonitwie czy znak pauzy, który jest niezbędny, by wsłuchać się w swoje potrzeby.

Balansis to polska marka kosmetyczna. Jej twórcą jest magister Aleksandra Papiewska absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Farmaceutycznym. W każdy flakonik produktu przelała ona całą swoją pasję i fachową wiedzę, uparcie szukając połączenia naturalnego, nowatorskiego składu oraz optymalnej konsystencji kosmetyku, mającego na celu zapewnienie skórze idealnej równowagi.

Wykorzystując swoją wiedzę i zamiłowanie do technologii poszukiwała składowych receptur o wykazanej skuteczności poprzez badania w celu uzyskania jeszcze większej siły działania produktów.

Bestsellery BALANSIS

SERUM REGENERUJĄCE 30ml

SERUM REGENERUJĄCE 30ml

30ml
Dogłębne wygładzenie & regeneracja
169,00 zł
KREM BALANSUJĄCY 50ml

KREM BALANSUJĄCY 50ml

30ml
nowatorski & przywracający równowagę mikrobiomu
259,00 zł
SERUM NORMALIZUJĄCE 30ml

SERUM NORMALIZUJĄCE 30ml

30ml
169,00 zł
SERUM ROZJAŚNIAJĄCE 30ml
Sale -10%

SERUM ROZJAŚNIAJĄCE 30ml

30ml
152,10 zł169,00 zł
BALANSIS RITUAL SET – ZESTAW RYTUAŁU BALANSIS

BALANSIS RITUAL SET – ZESTAW RYTUAŁU BALANSIS

Kompleksowa pielęgnacja: krem, serum, masażer
389,00 zł